# A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž М С

Přeskočit na navigaci

Peneři Strýčka Homeboye - Hlasuju Proti! - text písně

Texty písní » Peneři Strýčka Homeboye - Hlasuju Proti!

Peneři Strýčka Homeboye - stát se fanouškem

Hlasuju proti násilí na slunnym dnu, hlasuju proti, proti růžovejm snům, hlasuju proti ZASRANEJM NÁCKŮM, hlasuju pro mír a lásku, mír a lásku.
Jsem jeden z těch, kterej nezavírá voči před světem. Učim se rozumět mu, dýchat s ním, nečumim za plotem, jako přes hranici, co dělí dva světy vod sebe. Na jedný straně peklo, na druhý je cesta do nebe. Leckdo si už vybral svůj styl. V podstatě mír. Za pár let hodně kil a pár vil a po zbytku sil. Důchod na poště desátýho každýho měsíce mít, tak co chtít, za čím jít. Už všechno proběhlo. Škola, ta škola dobrá práce, čím víc se vaří, tim líp je. Dobře, zdá se, zase. Cíle se posunujou. Víc věcí dokázat a chtít. Bez ohledu na to co za to, však klove na to. Jsou, musej bejt. Logicky vzato, nejde to bez nich. To je přece standard. Dopředu za pokrokem krok za krokem spěchat, rozumně naříkat, do nekonečna čekat, nic jim neodříkat. To ne, snad a nechat to tak, jak jsme zvyklí si zvykat.
Hlasuju proti násilí na modrym dnu,vždyt není náš, žijeme s nim a tolik nezájmu bolí, ty to víš, já to vim. V noci slyšim stromy za voknem do větru řvát, větve co skřípou do rytmu života, co je money money make evropa, protože co budeme chtít. Já totiž nechci řvát do mrtvejch lesů, že člověk je víc a budu vždycky proti růžovejm snum. Modlim se, vážim si života. Teď a tady spolu dohromady můžem žít dál. Upřímně s čistym svědomim každej den usínat. Zvířata v klecích co viděj pravdu navždy znavenou, proudu potoka těžko se budou ptát, co jsou listy a strom široká krajina. Hlasuju proti fašismu, patenty na pravdu, přístupu ke světu. Pokořit přírodu, ovládnout planetu. U stropu na hřebíku visí ten čas, ten čas. Špatnej kus lodi, suchej vítr ví, do ksichtu vál zas, vál zas. Myslíš, že jsi tělo, duše hlas, hlas. A co, po nás je potopa a v přírodě pro vás do roka a co svědomí, co svědomí, co svědomí. A co, po nás je potopa a v přírodě pro vás do roka, to nebolí, to nebolí, to nebolí.
Hlasuju proti všem lidem co mačkaj zbraní spouště, proti všem co měněj naše lesy v pouště a všem těm co nám berou naší mysl, sílu vzdělání i náladu a všem těm co k nám nepromlouvaj čelem ale zezadu, co bojej se všech nápadů ne z východu či západu, proti všem co zneužijou svých konání, co zbaběle svinstvo mezi sebou chrání, neboť i když nevědí co činí, oni jsou ti viní, ale i tak odpustil bys, i když nebudou už jiní. A jestli jsi to ty kdo pochybuje, nebo znovu činíš, tak stejně jako já a tady PSH dobře víš, že vždycky mezi zlem a dobrem volíš, hlasuješ pro i proti, za co komu, proč a zač. Je to jako nikdy nekončící fotbalovej mač, tak už dělej, pozor dej, když už jsi ten hráč. Zvol si správnou trasu, pro mě za mě pivní basu. Hlavně nenásleduj slepou masu. Nevěř kecum vo boji za čistou rasu a zkus proti toku času uvěřit síle svýho hlasu.
Hlasuju proti násilí na slunnym dnu, hlasuju proti, proti růžovejm snům, hlasuju proti ZASRANEJM NÁCKŮM, hlasuju pro mír a lásku, mír a lásku.

Přidal: Ondra dne 13. 09. 2003 v 15:45.
Počet zobrazení: 2196 (0).

» Zobrazit všechny texty od Peneři Strýčka Homeboye

» Zobrazit všechny texty od Ondra

Videoklip

Peneři Strýčka Homeboye - nejžádanější texty

Praha
Peneři Strýčka Homeboye (17729x)
Parket
Peneři Strýčka Homeboye (3311x)
Všichni Jsou Už V Německu
Peneři Strýčka Homeboye (3124x)
Jižák
Peneři Strýčka Homeboye (2414x)
Hlasuju Proti!
Peneři Strýčka Homeboye (2196x)
Peneřina, Těžká Dřina
Peneři Strýčka Homeboye (2055x)
Bys Chtěl Víc
Peneři Strýčka Homeboye (1735x)
Rok Psh
Peneři Strýčka Homeboye (1555x)
Hlasuju Proti
Peneři Strýčka Homeboye (1376x)
Moje Řeč
Peneři Strýčka Homeboye (1145x)

Nejžádanější texty uživatele Ondra

Kanikuly
Code Red (65813x)
I'm Not Missing You
Stacie Orrico (63380x)
Ticho
Ewa Farna (50802x)
Love To Be Loved By You
Marc Terenzi (47799x)
If That's OK With You
Shayne Ward (45443x)
Big Girls Don't Cry
Fergie (44143x)
Hříšná těla, křídla motýlí
Aneta Langerová (39941x)
So Sick
Ne-Yo (37670x)
Angels
Morandi (37400x)
Vítr (i Need A Hero)
Lucie Vondráčková (36735x)

POKECÁME?

Lituji, ale pokec na Ujdeto funguje pouze se zapnutým javascriptem.

Hlavní navigace

46 návštěvníků online, 28x BAN - © 2001-2024 Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [tvorba www]