# A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž М С

Přeskočit na navigaci

Eminem - Čistím Si Hlavu ( Cleanin' Out My Closet ) - text písně

Texty písní » Eminem - Čistím Si Hlavu ( Cleanin' Out My Closet )

Eminem - stát se fanouškem

1. sloka

Byl jsi někdy nenáviděnej, nebo utlačovanej? Já jo. A já jsem protestoval. Zbíral jsem věci pro moje zasraný rýmy. Vzpomínám na ty časy. Nemocná je mysl zkurvenýho děcka co žije vzadu. Všechny ty otřesy. Pocity se hromadily jako hlubokej oceán s výbušninama. Hněv šířící se z rodičů, je jen oddaloval a nechával je mimo. Neber si nic od nikoho, budu jim dělat peklo dokud budu dýchat. Ráno je nakopu do prdele, a nádávám jim večer. Opuštím je s chutí trpkou jako ocet. Koukej, můžou mě pustit, ale nikdy mě nemůžou pochopit. Teď se na mě podívej, asi je ti ze mě špatně. Ale ne mámo, to ty vypadáš tak směšně!

Ref. 2x

Promiň mami, nikdy jsem ti nechtěl ublížit, nezamýšlel jsem tě rozbrečet, ale dneska si chci vyčistit svou hlavu.

2. sloka

Mám něco v hlavě, a nevim, jestli o tom někdo ví. Tak než mě hoděj do rakve a zavřou za mnou, tak vám to vysvětlim. Vezmu vás zpátky do roku 73, dávno před tim, než jsem prodal hodně platinovejch alb. Byl jsem dítě, možná několika měsíční, když si můj táta zbalil svý saky paky, a rozved se. Chtěl bych vědět, jestli mě alespoň naposled políbil a řek sbohem. Ne, když o tom přemejšlim, mám jen jedno posraný přání, aby chcíp. Dívám se na Hailie a nemůžu si představit, že bych jí opustil. Dokonce když jsem nenáviděl Kim, zatnul jsem zuby a snažil jsem se s ní vycházet, kvůli Hailie. Já možná udělal několik chyb, ale vžyť jsem jenom člověk. Dnes už se tomu dokážu postavit. No co, dělal jsem hlouposti, fakt je že to byly blbosti. Ale největší blbost byla, že jsem vyndal kulky z tý pistole. Zabil bych je. Jeden výstřel pro Kim, sakra, zabil bych je oba. To je muj život. Všechny vás vítám ve světě Eminema !!!

Ref 2x

3. sloka

Teď bych neodvrhnul svojí mámu, jen chci rozhřešení. Poslechněte si to znovu, a zjistíte, že tahle nahrávka je rozporuplná. Ale vžijte se do mý pozice, zkus si představit svojí mámu v kuchyni, jak si stěžuje, že jí někdo leze do peněženky. Chyběj prachy. Prochází veřejnejma domama a stala se obějí Munchusenova syndromu. Celej muj život jsem byl ochotnej věřit, že sem nemocnej, dokud jsem nevyrost, teď jsem vybuchnul. Dělá se vám blbě? Jo? Je tohle důvod, proč jste mi udělali tohle cédéčko, mámo? Snažíš se ospravedlnit to jak si se mnou zacházela, mámo? Ale hádej co, teď jsem starší, a je nepříjemné být sám. Nathan vyrost tak rychle, a chce vědět, že je tvůj. A Hailie ja tak veliká, měla bys jí vidět, je krásná. Ale ty jí nikdy neuvidíš, dokud nepřijde na tvůj funus. To co mě zraňuje nejvíc je to že nikdy nepřipustíš, že jsi se zachovala špatně. Kurva, tahle písnička. Řekni si sama žes byla blbá máma. Ale jak si můžeš dovolit pokoušet se vzít si něco co jsi mi nepomohala dostat? Jsi posraná děvka. Doufam, že se za to usmažíš v pekle. Vzpomínáš, jak Ronnie umřel a ty jsi řekla že sis přála abych to byl já? Dobře, hádej co, já jsem mrtvej. Mrtvej pro tebe, tak mrtvej, jak jen můžu bejt.

Ref. 4x

Přidal: Ondra dne 15. 07. 2003 v 11:52.
Počet zobrazení: 943 (0).

» Zobrazit všechny texty od Eminem

» Zobrazit všechny texty od Ondra

Videoklip

Eminem - nejžádanější texty

We Made You
Eminem (7445x)
Not Afraid
Eminem (6741x)
When I'm Gone
Eminem (5165x)
Beautiful
Eminem (5085x)

Nejžádanější texty uživatele Ondra

Kanikuly
Code Red (65810x)
I'm Not Missing You
Stacie Orrico (63373x)
Ticho
Ewa Farna (50799x)
Love To Be Loved By You
Marc Terenzi (47798x)
If That's OK With You
Shayne Ward (45441x)
Big Girls Don't Cry
Fergie (44142x)
Hříšná těla, křídla motýlí
Aneta Langerová (39939x)
So Sick
Ne-Yo (37669x)
Angels
Morandi (37399x)
Vítr (i Need A Hero)
Lucie Vondráčková (36733x)

POKECÁME?

Lituji, ale pokec na Ujdeto funguje pouze se zapnutým javascriptem.

Hlavní navigace

363 návštěvníků online, 28x BAN - © 2001-2024 Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [tvorba www]