# A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž М С

Přeskočit na navigaci

- Ztrať Se ( Lose Yourself ) - text písně

Texty písní » - Ztrať Se ( Lose Yourself )

Podívej, kdyby jsi měl jeden výstřel, jednu šanci,
uchopit všechno co jsi kdy chtěl,

Jednu chvíli
Dokázal by jsi ho zachytit, nebo by jsi ho nechal utéct?

Je zpocený, kolena rozklepaná, ruce ztěžkly. Na svetru už jsou zvratky, mámi špagety. On je nervózní, ale na porchu vypadá chladně a připraven. Spustit bombu, ale stále zapomíná co napsal, zástupy hlasitě jdou. Otevřel ústa, ale slova z nich nevyšla žádná. Dusí se, jak se mu všichni smějou. Hodiny jdou, čas vypršel. Zpátky do reality. Tady je vážnost. Tady je Králík, je udušenej. Je šílenej, ale nechce to vzdát. Nebo má? Ne. On to nechtěl. Ví že je svázanej s městem. Na tom nezáleží, je zfetovanej. Ví to, snaží se přestat. Musí se s tím vyrovnat, to ví. Když se vrací domů. Zpátky. Všechno je to sračka.
Radši by měl jít a chytit ten moment,a doufat, že to nepropásne.

Ref.:2x

Raději ztratíš sám sebe v hudbě, ta chvíle.
Vlastníš ji, a raději bys ji neměl nikdy nechat odejít.
Máš jenom jeden výstřel, nepropásni svou šanci.
Tato příležitost přichází jen jednou za život.

Duše utíkají pryč, zkrz tuto díru, mezeru. Tento svět je zlatej důl pro ty co z něj berou. Dělá mě králem a posouvá mě kupředu, do nového světa. Normální život je nuda. Zato život superhvězdy se blíží životu po smrti. Jen je to těžší, žhavější. Zavál nás pryč, přez všechny ty díry, co jsou v něm. Od pobřeží k pobřeží, je znám jako světoběžník, prázdné cesty, jen Bůh ví. Vyrostl daleko od domova, už není otcem, vrací se domů, a sotva že zná vlastní dceru. Ale zacpěte si nos, protože přichází ledová voda.
Jeho šéfové už ho nechtěji, je ubohej produkt. Přestěhoval se, nenachází klid. Ale já předpokládám, že je mu to fuk. Ale beat pokračuje... da da dum da dum da da

Ref.: 2x

Už to není hra, mění se v to čemu říkáte vztek. Slza, mění se ve vězení. Na začátku jsem hrál, ale pak se všechno změnilo. Rozžvejkali mě, a vyplivli někam pryč, někam na okraj. Ale já se furt snažim, píšu zas nějakou blbost. Nejlepší je věřit, že by někdo zaplatil ubožákovi. Všechna bolest uvnitř zesílila skutečností, že všechno jde jen od 9 k 5. A já nemůžu svý rodině poskytnou dobrý způsob života. Protože člověk, tyhle zatracený potravinový lístky, nekoupí, zmizí. Tohle neni film, neni tu Mekhi Phifer, tohle je můj život. Tyhle časy už jsou tak dost těžký, a jsou pořád těžší a těžší. Snažim se nakrmit a zalejt svoje semeno. Podívej se na toho kdo si řiká otec a jeho pani. Dítě křičí mámo, a to už je na mě moc, protože já chci zůstat na jednom bodě, další bod ano nebo ne. Dostal mě do dalšího bodu, jsem jako plž. Musim udělat spiknutí ještě před tím, než zkončím ve vězení nebo zastřelenej. Uspěch je jediná zasraná možnost, selhání neni možný. Mami, miluju tě, ale tahle cesta je ta, kterou musim jít. Nemůžu zestárnou v Salemu, tady jsem, teď je moje šance. Nohy, neselžete, protože tohle je možná jediná příležitost, kterou mám.

Ref.: 2x

Vy můžete dělat cokoliv na co pomyslíte, lidi...

Přidal: Ondra dne 15. 07. 2003 v 11:55.
Počet zobrazení: 1228 (0).

» Zobrazit všechny texty od Ondra

Videoklip

- nejžádanější texty

Nejžádanější texty uživatele Ondra

Kanikuly
Code Red (65769x)
I'm Not Missing You
Stacie Orrico (63303x)
Ticho
Ewa Farna (50772x)
Love To Be Loved By You
Marc Terenzi (47773x)
If That's OK With You
Shayne Ward (45414x)
Big Girls Don't Cry
Fergie (44119x)
Hříšná těla, křídla motýlí
Aneta Langerová (39908x)
So Sick
Ne-Yo (37643x)
Angels
Morandi (37374x)
Vítr (i Need A Hero)
Lucie Vondráčková (36712x)

POKECÁME?

Lituji, ale pokec na Ujdeto funguje pouze se zapnutým javascriptem.

Hlavní navigace

200 návštěvníků online, 28x BAN - © 2001-2024 Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [tvorba www]