# A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž М С

Přeskočit na navigaci

Tři sestry - Balada - text písně

Texty písní » Tři sestry - Balada

Tři sestry - stát se fanouškem

Bydlel na konci vesnice, kluk jako ty, stejný, stejný krk, stejné rameno, stejné nohy, a taky kamarád, jak už hoši dospělí mívají, na život a na smrt, z vedlejšího baráčku Lojzík od rybníčka. Spolu chytali čolky, spolu sežrali strašlivě prvního psa a spolu zulíbali holky až kromě ???. A všechno jejich kamarádství se zdálo být čisté až do té chvíle, než zastavil jednoho odpoledne autobus na návsi a vystopila z něj krásná podučitelka Pyzducha. Do srdcí obou hochů vstoupila láska a pocítili že nad jejich kamarádstvím se vznáší černý mrak. Přesto se rozhodli ztvrdit přísahou své přátelství, aby je nemohlo nic ohrozit a rozťali jednou zápěstí a spojili krví tento slib. Přesto však Petr, Petr tušil, že se něco vkrádá do jeho pánevního ústrojí a naposledy si zpíval.

Kunratice malá ves, ukrad bábě bundu pes. Bába křičí, naříká, že pes s bundou utíká.

K dramatickému vývoji došlo jednoho pozdního odpoledne, kdy v místní sokolovně hrála pokleslá zábavová skupina. Oba chlapci se tam odešli pobavit po práci a po perném pracovním týdnu a rozhodli se, že spolu se podívají na tančící páry, aby viděli jak to chodí mezi chlapci a dívkami, když oni sami mají jenom svůj chlapeckochlapecký vztah. Petr se trochu zdržel při dojení malých selat v místním kravíně, a když přišel přes mlhu jindřichohradecké lihoviny viděl, jak jeho nejoblíbenější přítel vytáčí sólo s dívkou Pyzduchou, a jak se tisknou k sobě a přes fialové oblečky elpo stéká červená limonáda pomocimo až do jejich botiček a divě to čvachtá. Prázdný panák ukončil velice rychle tento zrádceplný vztah, který přichystal svému příteli dementní Lojzík z dolní chalupy, ano ten jehož vrata byla pobita ropuchami a čolky. Znáte jak to končívá. Dobrovolné hasičstvo, sbor, všechno se hroutí, všechno se padá a ještě naposledy se ozývá ze zamřížovaného okénka antonu zběsilý skřek.

Kunratice malá ves, ukrad bábě bundu pes. Bába křičí, naříká, že pes s bundou utíká.

Dohra celého případu byla jednoduchá a strašlivá. Soud který zasedal byl velký, silný, mocný, spravedlivý, všestraný a naprosto nestraný, a tak jednoho rána, když slunce zrovna nevyšlo a bylo hrozně mlhavo a sychravo vyvedli na pankrácký dvoreček, kde se ohýbalo několik starých sekvojí smutně k zemi, Jeníka na čerstvě ohoblovaná prkna a říkali mu Jeníku, on je opravil ne, jmenuji se Petr, abyste se nepletli a navlékli mu na krk konopnou oprátku, která měla skončit jeho život. Jak se díval přes střípky, kde vůbec neligotalo a nemigotalo sluníčko, protože bylo pod mrakem naposledy si vzpomněl na svého přítele i na Pyzduchu a než se zhoupl naposledy zpíval:

Kunratice malá ves, ukrad bábě bundu pes. Bába křičí, naříká, že pes s bundou utíká.


Přidal: Pawlína dne 11. 03. 2005 v 13:37.
Počet zobrazení: 601 (0).

» Zobrazit všechny texty od Tři sestry

» Zobrazit všechny texty od Pawlína

Videoklip

Tři sestry - nejžádanější texty

Mexiko
Tři sestry (2473x)
Dederon
Tři sestry (2141x)
Čtvrtá Sestra
Tři sestry (1780x)
Čaroděj Ze Země Koz
Tři sestry (1755x)
Do Evropy Nechceme
Tři sestry (1704x)
Aida
Tři sestry (1624x)
Motlitba Pro Partu
Tři sestry (1557x)
Modlitba Pro Partu
Tři sestry (1459x)
Alkohol Je
Tři sestry (1311x)
Titanic
Tři sestry (1306x)

Nejžádanější texty uživatele Pawlína

Hung Up
Madonna (19002x)
Modrá
Jana Kirschner (9262x)
Mám Ráda
Holki (8574x)
Beautiful Day
U2 (7712x)
Colu Pijeme Colu
Michal David (6695x)
Diskopříběh
Michal David (6511x)
ZrcadlenÍ
Kryštof (6248x)
Každý mi tě lásko závidí
Michal David (5259x)
Máma
Marie Rottrová (5061x)
You Are Not Alone
Michael Jackson (4788x)

POKECÁME?

Lituji, ale pokec na Ujdeto funguje pouze se zapnutým javascriptem.

MUJTYP.CZ

Hlavní navigace

74 návštěvníků online, 28x BAN - © 2001-2021 Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [tvorba www]