# A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přeskočit na navigaci

Tata Boys Ft. Jiří Schmitzer - Léčitel - text písně

Texty písní » Tata Boys Ft. Jiří Schmitzer - Léčitel

Tata Boys Ft. Jiří Schmitzer - stát se fanouškem

Dobrý den. Jsem docent profesor Tečka, kandidát věd. Je mi 47 let. Jsem ředitelem C. V. A. N. a zároveň největší kapacitou v oblasti výzkumu nanotechnologií. Odborníci z celého světa ke mně jezdí na konzultace, eh protože jsem jedním z nejlepších nanopilotů planety a znám způsob, jak vyléčit každou nemoc. Nanobotem se vnořím do lidského těla a chorobu zničím od jejího zárodku. Bakterii po bakterii, vir po viru rozstřílím na padrť. Jsem bojovníkem uvnitř lidských těl, mým úkolem je pomáhat jednotlivci a zcelovat zdravou společnost. Zdravou společnost. Někdo by řekl, že je to prostě má práce, možná ostatní v C. V. A. N. to tak berou, ale.. troufám si říct, že v mém případě je to víc. Chápu to jako své poslání. A to nekončí ve chvíli, kdy si sundávám bílý plášť a odcházím domů. Já totiž neodcházím domů. Můj život je neustálý pohyb po černobílé šachovnici - ve dne jsem bílým králem, v noci černým střelcem.

Protože tak, jako mi dělá dobře, když odřezávám nemocnou a zkaženou buňku od té zdravé a silné, činí mi až nevýslovnou radost odstraňovat a odkrajovat parazity lidské, stojící na samém okraji zdravé společnosti, kteří jsou její přítěží a ostudou! Jsem velkým milovníkem čistoty a pořádku. Stejně tak jako lidský organizmus může být napaden bakterií nebo virem, je svět, ve kterém žijeme, také plný různých cizopasníků. Jsou to bezprizorní dýchači čerstvého vzduchu, lidé bez energie a bez nápadu. Lidé, kteří zabíjejí svým nicneděláním a pitím nejrůznějších jedů poslední zbytky zdravých buňek v mozku! Nejsou schopni být naší společnosti jakkoliv prospěšní... Jsou to lidé zkažení... Jsou to lidé, kteří páchnou! Takové nádory je třeba neustále odřezávat od zdravého jádra lidské společnosti, aby nedocházelo ke zhoubnému prorůstání. Je to neúnavný boj s virem. Je to nadnárodní sociální problém celé planety, který je třeba okamžitě řešit!

Vy ještě asi nechápete jaký boj tu bojuji a že ho bojuji za vás. A že jednou mi přijdete poděkovat! A když ne vy, tak vaše děti nebo děti vašich dětí! A právě pro ně je potřeba vytvořit čisté a zdravé prostředí. Cítím se být v tomto směru vyvoleným jedincem. Má duše se potěšuje... Zabíjím lidi - pro lidi! Nejsem nebezpečný šílenec, ale právě opak je pravdou! Já jsem jediný zdravě uvažující a o zdraví uvažující jedinec. ANO - jedinec! Protože jsem asi jediný, kdo to pochopil. Zbavuji vás těch hnusů. Jsem úklidovou četou... Jsem motor společnosti... Jsem - léčitel. Globální léčitel!

Lidská společnost je totiž také organizmus. Organizmus, který - je-li nemocen - je třeba léčit! To jsem jediný, kdo to pochopil? Copak jsem, copak jsem jediný, kdo ví, jak se má zachovat??? Nejsem blázen! Nejsem blázen, co se vymkl kontrole!! Já ne! To společnost se vymyká! Vymyká! Kdo je určen kázat, co je správně a co ne?! Copak nechápete, že pochybná morálka vede jen k záhubě nás všech? Vězte, já miluju lidi! Miluju zdravé lidi! Já miluju zdravé lidi! ZDRAVÉ LIDI!!!

Přidal: Marekzprahy dne 24. 06. 2004 v 17:00.
Počet zobrazení: 4642 (0).

» Zobrazit všechny texty od Tata Boys Ft. Jiří Schmitzer

» Zobrazit všechny texty od Marekzprahy

Tata Boys Ft. Jiří Schmitzer - nejžádanější texty

Léčitel
Tata Boys Ft. Jiří Schmitzer (4642x)

Nejžádanější texty uživatele Marekzprahy

Tabáček
Chinaski (112280x)
All About Us
T.a.t.u. (44497x)
Miluji tě
Lucie Bílá (41966x)
World, Hold On
Bob Sinclar & Steve Ed… (39584x)
Tabáček teploučkej
Tafrob (25980x)
On My Head
Dan Bárta (24566x)
Plakala
Divokej Bill (23977x)
Jožin z bažin
Ivan Mládek (21085x)
Amerika - Amerika
Rammstein (18603x)
Impossible (Unstoppable)
Helena Zeťová (15306x)

POKECÁME?

Lituji, ale pokec na Ujdeto funguje pouze se zapnutým javascriptem.

MUJTYP.CZ

Hlavní navigace

69 návštěvníků online, 33x BAN - © 2001-2017 Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [tvorba www]