Generátor hlasovacího formuláře pro fankluby

Na této stránce se dozvíte veškeré informace o možnosti hlasování v Ujdeto hitparádě z externích stránek (služba je určena zejména pro stránky fanklubů). Na konci stránky naleznete generátor hlasovacího formuláře.

Proč by měl náš fanklub zajímat Ujdeto hlasovací formulář?

 1. Aktivita pro Vaše fanoušky
  Hlasování dodá Vašim stránkám dynamičnost a akci. I v případě, že své stránky neaktualizujete často, budou mít fanoušci stále alespoň jeden důvod, proč je navštívit - každé 2 hodiny budou moci hlasovat v Ujdeto hitparádě.
 2. Pohodlný výběr skladeb
  Na stránkách Ujdeto.cz je více než 50 skladeb, pro které lze hlasovat. Hlasování nemusí být pro všechny úplně jednoduché a intuitivní, Vy můžete na své stránky umístit formulář, který již bude mít veškeré pozice přednastaveny. Případně budete moci dát fanouškům na výběr pouze skladby, které budete chtít podpořit.
 3. Propagace stránek Vašeho fanklubu
  Na úvodní stránce Ujdeto.cz je žebříček deseti nejaktivnějších fanklubů včetně odkazů.
 4. Bezpečnost hitparády
  Zabezpečení stránek Ujdeto.cz proti hlasovacím automatům je na vysoké úrovni díky nutnosti opsání kontrolního kódu z obrázku. Vyšší míru zabezpečení poskytují již jen hitparády, ve kterých se hlasuje prostřednictvím SMS.
 5. Široké možnosti nastavení formuláře
  Nejen, že můžete hlasovací formulář nastylovat tak, aby zapadl do designu Vašich stránek, ale můžete taktéž změnit veškeré texty (můžete například formulář přeložit do cizího jazyka).
 6. Veškeré výhody registrovaných uživatelů Ujdeto.cz zůstávají zachovány
  Registrovaní uživatelé Ujdeto.cz, kteří u nás dosáhli určité vyšší hodnosti, budou mít i v hlasování přes stránky Vašeho fanklubu plný komfort a veškeré výhody - budou osvobozeni od nutnosti opsat kontrolní kód a budou moci hlasovat se stejnou hlasovací prodlevou, jako kdyby hlasovali přímo ze stránek Ujdeto.cz.
 7. Snadnost generování formuláře
  Hlasovací formulář zvládnete vytvořit i bez znalosti jazyka HTML. Formulář je po vygenerování univerzální a ve většině konfigurací jej není potřeba měnit v momentě, kdy do Ujdeto Charts nasadíte nový hit.
 8. Hlasovací formulář je zdarma
  Za vyzkoušení ani používání formuláře nebudete muset zaplatit ani korunu.

Proč Ujdeto umožňuje hlasování z externích stránek? Co z toho má?

Jak moc mohu hlasovací kód formuláře upravit?

Obecně platí, že vše, co se Vám podaří změnit, je povoleno změnit. Bez obav můžete změnit veškeré hodnoty v části Nastavení a veškeré kaskádové styly. Není dovoleno odstranit z HTML kódu odkaz na stránky Ujdeto.cz ani měnit jeho cílovou adresu. Neodmazávejte HTML komentáře. V případě, že změníte něco špatně, vypíše skript hlášku neplatné volání skriptu.

Mohu vložit hlasovací formulář do zaheslované části stránek, která je dostupná až po přihlášení?

Umístění formuláře do neveřejné části stránek je problematické, jelikož hlasovací formulář je zčásti načítán z domény Ujdeto.cz a při každém načtení probíhá komunikace mezi serverem Ujdeto.cz a stránkami Vašeho fanklubu (stahuje se nastavení skriptu a ověřuje se HTML kód). Stránka, na kterou chcete umístit hlasovací formulář, musí obsahovat hlasovací formulář i v případě nepřihlášeného přístupu (klidně i schovaný pomocí kaskádových stylů), případně musí být umožněno alespoň serveru Ujdeto.cz k takové stránce přistupovat. V případě problémů se můžete obrátit na marek@demcak.cz nebo použít jednorázový hlasovací HTML kód, který lze vygenerovat na úvodní stránce tlačítkem HTML kód.

Generátor Hlasovacího formuláře Ujdeto.cz

Interpret(i):Zadejte jména interpretů, které chcete v hlasovacím formuláři zobrazit. Jednotlivá jména oddělujte čárkou. Stačí pouze začátek nebo část jména. Prázdné = všichni interpreti.
Skladba(y):Zadejte názvy skladeb, které chcete v hlasovacím formuláři zobrazit. Jednotlivé názvy oddělujte čárkou. Stačí pouze začátek nebo část názvu. Prázdné = všechny skladby.
Pořadí skladeb:
Text Hlasovat:Popisek tlačítka hlasovat.
Text Skladba:Nadpis sloupce skladba.
Text Opište kód:Text žádosti o opsání kontrolního kódu.
Text OK:Hlasování úspěšně proběhlo.
Text NOK:Hlasování se nezdařilo.
Text Zbývá 1:Hlasovat můžeš opět za
Text Zbývá 2:sekund.
Text Nic:Text, když všechny skladby z Ujdeto Chart vypadnou.
Schovat jméno interpreta:Šetří místem.
Výška formuláře:Výšku formuláře upravte podle předpokládaného počtu skladeb tak, aby se pokud možno nezobrazoval posuvník.