# A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přeskočit na navigaci

Tws - Žeby Sám? - text písně

Texty písní » Tws - Žeby Sám?

Tws - stát se fanouškem


z každé strany slyším repuj sám, tvá crew tě brzdí, tvá crew tě před propast staví, uzavírá možnosti do světa slávy. ptej se mě jednou, ptej se mě dvakrát, nebo třeba stokrát, uslyšíš odpověď stejnou. odpověď takou, že můžeš se pokoušet rozdělit pouto, můžeš se pokoušet rozdělit to, co mě do repu zasvětilo. co bych měl z toho, kdybych měl peníze, slávu a rozervané přátelství na kterém postavím dům jako hrad, nestavím hráz co přehradí slovo já a slovo kamarád. kdyby rep stavěl bariéru mezi přátelstvím a kariérů, ztratil by význam v šeru. stále ho beru jako pouto ulice a né jen prosadit se a mít čímdál více. já chci dělit se o slávu s partou kamarádů, dát i příjmout radu jak dát dobrou náladu davu. proto stále, na pódiu jako třetí writer na dále, stojím a žádný tupý kec mě nepodlomí. Ve městě hodonín už nejsem ten slabý, píšu texty o tom co mě vadí, o tom co mě baví. A vy? Ptáte se mě na otázky, které jsou mé dilema, dáváte mi rady abych zkončil s těma dvěma. ale kámo, není to tak lehké jak je známo, TWS to je prostě dáno. vžil sem se do toho co mi bylo doporučováno, přišlo zklamání, áno. Přišel bych o zpoustu věcí, tu radost v očích, když bebe repoval na prvním koncertě trochu se bál. ale nikdo se nenarodí jako repovej král. život nejsou jenom prachy a s repem je to tak taky. sláva příjde, ať pozděj nebo dříve.. ale keců vždycky byli a budou mraky.

Pozděj nebo dříve příjde další příběh. Další překážka v běhu na dlouhou dálku, a to hned na začátku. Podobný jako ten můj, kluk mladý jako hříbě. život si žije svůj, stůj co stůj. S mladou dívkou, krásnou jako kvítek. zdá se, život o štěstí a kráse. jak ten kluk má se. Do té doby než příjde den, kdy člověk penězma oslněn přejde na kolej druhou. nevědom následky za jednu věc pouhou. co za jeden den minulost zničí, když z její povahy to čiší. Peníze hřejí sladce, víc než srdce zamilovaného chlapce. A tak ptá se dál žeby sám? ... dál žeby sám?

Tak se ptám, jestli tyto slova něco změní, nebo otázky příjdou znova. jestli hlasy lidí, co se mě ptají, jestli radši nechci repovat sám, navždy utiší, nebo budou se stále opakovat. ale dále nebudu se vyjadřovat, teď jen posledním slovem říkám, že už nikdy sám.

Přidal: Ondra dne 23. 12. 2006 v 14:58.
Počet zobrazení: 140 (0).

» Zobrazit všechny texty od Tws

» Zobrazit všechny texty od Ondra

Tws - nejžádanější texty

Žeby Sám?
Tws (140x)

Nejžádanější texty uživatele Ondra

Kanikuly
Code Red (63071x)
I'm Not Missing You
Stacie Orrico (62140x)
Ticho
Ewa Farna (49825x)
Love To Be Loved By You
Marc Terenzi (47014x)
If That's OK With You
Shayne Ward (44661x)
Big Girls Don't Cry
Fergie (43322x)
Hříšná těla, křídla motýlí
Aneta Langerová (38636x)
So Sick
Ne-Yo (36929x)
Angels
Morandi (36638x)
Vítr (i Need A Hero)
Lucie Vondráčková (35882x)

POKECÁME?

Lituji, ale pokec na Ujdeto funguje pouze se zapnutým javascriptem.

MUJTYP.CZ

Hlavní navigace

77 návštěvníků online, 28x BAN - © 2001-2021 Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [tvorba www]