# A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž М С

Přeskočit na navigaci

Str8 Union - Sen(ne Po Slokách) - text písně

Texty písní » Str8 Union - Sen(ne Po Slokách)

Str8 Union - stát se fanouškem

Bylo nebylo nedaleko za svahem stál sem za prahem za čárou za vztahem, šmitec hotovo na co v hlavě olovo.život jede dál,začíná se na novo,už mi to nevadí.zvykám si že sem sám,šumperk je zabitej žádnou ani nehledám,nechám to být vždyt to není drama,přijde čas a třeba se najdeš sama.A najednou si tu, je to jako blesk z čistýho nebe, k čemu mám oči nemůžu je zpustit z tebe,sem jak zpomalenej,když věty ze sebe soukám všichni v okolí už tuší kam koukám.


Západ slunce, první lekce angličtiny druhá.snažím se ovládat i když to jde z tuha.Co dělat s láskou když se tlačí na povrch ven,nevíš o tom ale začínáš mi plnit můj sen.


Můžeš se mě ptát co mám na tobě rád, odpovím ti pokaždé jinak a tisíckrát.Mám chut říct všem, celýmu městu,jak sem neskutečně šťasnej že si mi zkřížila cestu.když je všude kolem tma ty si pochoden,kousek sucha kam nedosáhne povoden,kostka cukru co lidský život osladí,s tebou mě baví svět a nic mi nevadí. Sou chvíle co bych opakoval znova zas, jsme sami u mě nebo u tebe doma,čas stojí a vážně není nic co mě tíží jsme jenom mi a naše rty se k sobě blíží,a možná ten kdo ti hvězdy schoval do očí, vezme všechno kolem a prudce zatočí, znáš mě místy nevím kde sem, ty si pro mě něco jako vyplněnej sen


Je spousta holek, jedna je chladná jak led, druhá bez důvodu ječí a má slova jak jed, třetí chorobně žárlí stará celej svět, čtvrtá neví co chce,ale chce to hned, ty si jiná, máš pro mě pochopení,díky bohu žádná blbá barbína k vyfocení,ne holka na jednu noc,prostě zlato jsi holka na život co stojí za to, ne jedna ze sta ale jediná na celým světě, co pro mě znamenáš se nedá popsat v jedné větě, budu se za tebe rvát,at je den nebo noc, stačí zavolat a přijdu ti na pomoc,devatero hor,řek,lesů,pouští,at si jakoli daleko síly mě neopouští, miluju tě a klidně to řeknu všem díky tobě jenom nesním ale žiju svůj sen.

Přidal: jUnGLe dne 26. 02. 2008 v 10:48.
Počet zobrazení: 943 (0).

» Zobrazit všechny texty od Str8 Union

» Zobrazit všechny texty od jUnGLe

Str8 Union - nejžádanější texty

Sen
Str8 Union (12718x)
Sen(ne Po Slokách)
Str8 Union (943x)

Nejžádanější texty uživatele jUnGLe

Beliy Plaschik- Překlad
T.a.t.u. (1081x)
Sen(ne Po Slokách)
Str8 Union (943x)
Beliy Plaschik
T.a.t.u. (911x)
Ya Soshla S Uma
T.a.t.u. (532x)
Sorry+překlad
Madonna (483x)
Obezyanka Nol
T.a.t.u. (278x)
Mam Tylko Ciebie
Doda (207x)

POKECÁME?

Lituji, ale pokec na Ujdeto funguje pouze se zapnutým javascriptem.

MUJTYP.CZ

Hlavní navigace

100 návštěvníků online, 30x BAN - © 2001-2021 Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [tvorba www]